Simple Feedback Survey (8.x-2.0-alpha16) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Display
mn: Харуулах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Question
mn: Асуулт

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Language code
mn: Хэлний код
