Simple Feedback Survey (8.x-2.0-alpha17) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Question
bn: প্রশ্ন

en: General
bn: সাধারণ

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
