Simple Feedback Survey (8.x-2.0-alpha17) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Export
sq: Eksporto

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Question
sq: Pyetja

en: Other
sq: Tjetër

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione
