Simple Feedback Survey (8.x-2.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Display
eu: Bistaratu

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Created
eu: Sortua

en: Question
eu: Galdera

en: Submitted
eu: Bidalia

en: General
eu: Orokorra

en: Other
eu: Bestea

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Input Type
eu: Sarrera mota

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Base path
eu: Bide basea

en: Questions
eu: Galderak

en: Debug
eu: Araztu

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Data
eu: Datu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -
