Simple Feedback Survey (8.x-2.0-alpha4) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Question
af: Vraag

en: Other
af: Ander

en: Language code
af: Taalkode
