Simple Feedback Survey (8.x-2.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Display
ca: Visualització

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: Question
ca: Pregunta

en: Submitted
ca: Tramès

en: Other
ca: Altres

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Delay
ca: Retard

en: Input Type
ca: Tipus d'entrada

en: Changed
ca: Canviat

en: Base path
ca: Camí base

en: Questions
ca: Preguntes

en: Debug
ca: Depuració

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Data
ca: Dades

en: About
ca: Detalls

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Uses
ca: Usos

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.
