Simple Feedback Survey (8.x-2.0-alpha6) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Question
ne: प्रश्न

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: About
ne: बारेमा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
