Simple Feedback Survey (8.x-2.0-alpha6) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: Options
sl: Možnosti

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Question
sl: Vprašanje

en: General
sl: Splošno

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Language code
sl: Koda jezika

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
