Simple Feedback Survey (8.x-2.0-alpha7) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Display
th: แสดงผล

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Question
th: คำถาม

en: General
th: ทั่วไป

en: Other
th: อื่นๆ

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Questions
th: คำถาม

en: Data
th: ข้อมูล

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
