Simple Feedback Survey (8.x-2.0-alpha8) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Options
cs: Možnosti

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Question
cs: Otázka

en: Submitted
cs: Odesláno

en: General
cs: Obecné

en: Other
cs: Jiné

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Input Type
cs: Typ vstupu

en: Changed
cs: Změněno

en: Base path
cs: Cesta k webu

en: Questions
cs: Otázky

en: Debug
cs: Ladění

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: About
cs: Popis

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Uses
cs: Použití

en: Number of Questions
cs: Počet otázek

en: Export as CSV
cs: Export do CSV

en: - Select a value -
cs: -Vybrat hodnotu -

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.
