Simple Feedback Survey (8.x-2.0-alpha8) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe
