Simple Feedback Survey (8.x-2.0-alpha9) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Display
ast: Pantalla

en: Options
ast: Opciones

en: Created
ast: Fechu

en: Question
ast: Entruga

en: General
ast: Xeneral

en: Other
ast: Otru

en: IP Address
ast: Direición IP
