Simple Feedback Survey (8.x-2.0-alpha9) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Export
is: Flytja út

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Display
is: Sýna

en: ID
is: Kenni

en: Options
is: Möguleikar

en: Created
is: Stofnað

en: Question
is: Spurning

en: General
is: Almennt

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Questions
is: Spurningar

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling
