Simple Feedback Survey (8.x-2.0-alpha19) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
