Simple Time Field (1.3.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Time
ar: الوقت

en: General
ar: عام

en: 5 minutes
ar: 5 دقائق

en: 10 minutes
ar: 10 دقائق

en: 15 minutes
ar: 15 دقيقة

en: 30 minutes
ar: 30 دقيقة

en: Field types
ar: أنواع الحقل

en: Time interval
ar: الفترة الزمنيّة
