Simple Time Field (1.3.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Time
ca: Hora

en: Time format
ca: Format de l'hora

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 10 minutes
ca: 10 minuts

en: 15 minutes
ca: 15 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Time interval
ca: Interval de temps
