Simple Time Field (1.3.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Time
cs: Čas

en: General
cs: Obecné

en: Time format
cs: Formát času

en: Field types
cs: Typy polí

en: Time interval
cs: Časový interval
