Simple Time Field (1.3.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Time
da: Tid

en: 1 hour
da: 1 time

en: General
da: Generelt

en: Time format
da: Tidsformat

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 10 minutes
da: 10 minutter

en: 15 minutes
da: 15 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: Field types
da: Felttyper

en: Time interval
da: Tidsinterval
