Simple Time Field (1.3.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Time
el: Ώρα

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: General
el: Γενικά

en: Time format
el: Μορφή ώρας

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 10 minutes
el: 10 λεπτά

en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
