Simple Time Field (1.3.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Time
et: Aeg

en: 1 hour
et: 1 tund

en: General
et: Üldine

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Time interval
et: Ajaintervall
