Simple Time Field (1.3.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Time
eu: Ordua

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: General
eu: Orokorra

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 10 minutes
eu: 10 minutu

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: Field types
eu: Eremu motak
