Simple Time Field (1.3.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Time
fi: Aika

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Time format
fi: Kellonajan muoto

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Time interval
fi: Aikaväli
