Simple Time Field (1.3.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Time
fr: Heure

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: General
fr: Général

en: Time format
fr: Format de temps

en: Field types
fr: Types de champs

en: Time interval
fr: Intervalle de temps
