Simple Time Field (1.3.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Time
gl: Hora

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: General
gl: Xeral

en: Time format
gl: Formato de tempo

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 10 minutes
gl: 10 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos
