Simple Time Field (1.3.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Time
he: זמן

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: General
he: כללי

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 10 minutes
he: 10 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות
