Simple Time Field (1.3.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Time
hr: Vrijeme

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: General
hr: Općenito

en: Time format
hr: Format datuma

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 10 minutes
hr: 10 minuta

en: 30 minutes
hr: 30 minuta
