Simple Time Field (1.3.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Time
hu: Idő

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: General
hu: Általános

en: Time format
hu: Időformátum

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 10 minutes
hu: 10 perc

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Time interval
hu: Időintervallum
