Simple Time Field (1.3.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Time
id: Waktu

en: 1 hour
id: 1 jam

en: General
id: Umum

en: 5 minutes
id: 5 menit

en: 10 minutes
id: 10 menit

en: 15 minutes
id: 15 menit

en: 30 minutes
id: 30 menit

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Time interval
id: Interval waktu
