Simple Time Field (1.3.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Time
it: Data e ora

en: General
it: Generale

en: Time format
it: Formato ora

en: 5 minutes
it: 5 minuti

en: 10 minutes
it: 10 minuti

en: 15 minutes
it: 15 minuti

en: 30 minutes
it: 30 minuti

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Time interval
it: Intervallo di tempo
