Simple Time Field (1.3.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Time
ja: 時間

en: General
ja: 全般

en: 5 minutes
ja: 5分

en: 10 minutes
ja: 10分

en: 15 minutes
ja: 15分

en: 30 minutes
ja: 30分

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Time interval
ja: 間隔
