Simple Time Field (1.3.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Time
lt: Laikas

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: General
lt: Bendras

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Field types
lt: Laukelių tipai
