Simple Time Field (1.3.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Time
lv: Laiks

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: General
lv: Galvenie

en: Time format
lv: Laika formāts

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes
