Simple Time Field (1.3.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Time
nl: Tijd

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: General
nl: Algemeen

en: Time format
nl: Tijdformaat

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: Maximum time
nl: Maximumtijd

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Minimum time
nl: Minimumtijd

en: Time interval
nl: Tijdsinterval

en: Time picker
nl: Tijdkiezer
