Simple Time Field (1.3.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Time
pl: Czas

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: General
pl: Ogólne

en: Time format
pl: Format czasu

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: Maximum time
pl: Czas maksymalny

en: Field types
pl: Typy pól

en: Time interval
pl: Interwał czasowy
