Simple Time Field (1.3.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Time
ro: Ora

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Maximum time
ro: Timp maxim

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Minimum time
ro: Timp minim

en: Time interval
ro: Interval de timp
