Simple Time Field (1.3.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Time
ru: Время

en: 1 hour
ru: 1 час

en: General
ru: Общий

en: Time format
ru: Формат времени

en: 5 minutes
ru: 5 минут

en: 10 minutes
ru: 10 минут

en: 15 minutes
ru: 15 минут

en: 30 minutes
ru: 30 минут

en: Field types
ru: Типы полей

en: Time interval
ru: Интервал времени
