Simple Time Field (1.3.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Time
sk: Čas

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: General
sk: Všeobecné

en: Time format
sk: Formát času

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: Field types
sk: Typy polí
