Simple Time Field (1.3.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Time
sv: Tid

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: General
sv: Allmän

en: Time format
sv: Tidsformat

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

en: 10 minutes
sv: 10 minuter

en: 15 minutes
sv: 15 minuter

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Time interval
sv: Tidsintervall
