Simple Time Field (1.3.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Time
tr: Zaman

en: 1 hour
tr: @count saat

en: General
tr: Genel

en: 5 minutes
tr: 5 dakika

en: 10 minutes
tr: 10 dakika

en: 15 minutes
tr: 15 dakika

en: 30 minutes
tr: 30 dakika

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Time interval
tr: Zaman aralığı
