Simple Time Field (1.3.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Time
uk: Час

en: 1 hour
uk: 1 година

en: General
uk: Загальне

en: Time format
uk: Формат часу

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: Field types
uk: Типи полів

en: Time interval
uk: Інтервал часу
