A Simple Timeline (3.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Center
ca: Centre

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: About
ca: Detalls

en: Wrapper class
ca: Classe del contenidor

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
ca: La classe proporcionada al contenidor, fora de la llista.

en: List class
ca: Classe de la llista

en: The class to provide on the list element itself.
ca: La classe proporcionada a l'element de la llista.
