A Simple Timeline (3.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Center
el: Κέντρο

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: About
el: Περί

en: The class to provide on the list element itself.
el: Η κλάση που παρέχεται στο ίδιο το στοιχείο λίστας.
