A Simple Timeline (3.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Center
hu: Középen

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: About
hu: Leírás

en: Wrapper class
hu: Befoglaló osztály

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
hu: A befoglaló elem listán kívüli osztálya.

en: List class
hu: Listaosztály

en: The class to provide on the list element itself.
hu: Magának a lista elemnek az osztálya.
