A Simple Timeline (3.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Center
ja: 中央

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: About
ja: アバウト

en: Wrapper class
ja: ラッパーのクラス

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
ja: リストを包むラッパーに付与するクラス。

en: List class
ja: リストのクラス

en: The class to provide on the list element itself.
ja: リスト要素に与えられるクラス。
