A Simple Timeline (3.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Center
ru: Центр

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: About
ru: Информация

en: Wrapper class
ru: Класс обёртки

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
ru: Класс обертки списка.

en: List class
ru: Класс списка

en: The class to provide on the list element itself.
ru: Класс, предоставляемый непосредственно самому элементу списка.
