A Simple Timeline (3.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Center
sv: Centrerad

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: About
sv: Om

en: Wrapper class
sv: Omslutande klass

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
sv: Klassen att tillhandahålla för omsvepningen, utanför listan.

en: List class
sv: Klass för lista

en: The class to provide on the list element itself.
sv: Klassen att tillhandahålla för själva listelementet.
