A Simple Timeline (3.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Center
az: Mərkəz

en: Bottom
az: Aşağı

en: About
az: Haqqında

en: Wrapper class
az: Sarğı sinfi

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
az: Siyahıdan kənar paketdə təqdim ediləcək sinif.

en: List class
az: Siyahı sinif

en: The class to provide on the list element itself.
az: Siyahı elementinin özündə təmin ediləcək sinif.
