A Simple Timeline (3.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Center
et: Keskel

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: About
et: Programmist

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
et: Klass ümbritseva elemendi jaoks, nimekirjast väljaspool.

en: List class
et: Nimekirja klass

en: The class to provide on the list element itself.
et: Klass nimekirja elemendi enda jaoks.
