A Simple Timeline (3.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Center
fi: Keskellä

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: About
fi: Tietoja

en: Wrapper class
fi: Ympäröivän elementin luokka

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
fi: Listan ulkopuolelle asetettavan ympäröivän elementin CSS-luokka.

en: List class
fi: Listan luokka

en: The class to provide on the list element itself.
fi: Lista-elementin luokka
