A Simple Timeline (3.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Center
id: Tengah

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: About
id: Tentang

en: Wrapper class
id: Kelas pembungkus

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
id: Kelas untuk diberikan pada pembungkusnya, di luar daftar.

en: List class
id: Daftar kelas

en: The class to provide on the list element itself.
id: Kelas untuk menyediakan pada daftar elemen itu sendiri.
